İsmail Yüksek: ‘Çok heyecanlıyım’

A Ulusal Ekip aday takımına çağrılan İsmail Yüksek, ulusal grup formasını giymek için sabırsızlandığını söyledi.

İsmail Yüksek yaptığı açıklamada, “Gerçekten çok heyecanlıyım. Herkesin hayali olan A Ulusal Grup formasına aday gösterilmek çok büyük bir gurur. İnşallah bana gösterilen inancı en âlâ biçimde alanda performansımla gösteririm.” dedi.

Kendisi için birincilerle dolu bir dönemin olduğunu söyleyen genç oyuncu, “Benim için birincilerle dolu bir dönem oluyor. Hüznü de memnunluğu da bir ortada yaşıyorum. En büyük memnunluk ise burada olmak. Sahiden çok gururluyum. Her vakit çalışan ve hayal eden bir futbolcuyum. O hayalin peşinde koşan bir futbolcuyum, şu an o hayali yaşıyorum. Sahiden çok gururluyum.” açıklamasını yaptı.

Milli kadroya çağrıldığının haberini aldığında çok keyifli olduğunu belirten Yüksek, “Kulüpteydim telefon geldi. İnanılmaz derecede memnun oldum. Beklemediğim bir haberdi. Heyecanlandım, yemek yerken titriyordum, çok heyecanlıydım. Rakipler hakkında konuşmak yanlış olur. Biz şu an hak etmediğimiz bir ligdeyiz. Şu ana kadar ağabeylerimiz, arkadaşlarımız çok yeterli getirmiş. Başkanız, puan kaybı yaşamadık. Bizim asıl gayemiz başkan bitirmek ve gol yememek. B Ligi’ne ve akabinde A Ligi’ne çıkmak istiyoruz. Onun çalışmalarını yapıyoruz.” sözlerini kullandı.

Casemiro ve Modric’i izlediğini söyleyen başarılı oyuncu, “Futbol aslında çaba ve güce dayalı oldu. Hücumsal bir oyuncuydum, bu sene 6 numara oynuyorum birinci kere. Alışmaya çalışıyorum. İzlediğim çok oyuncu var. Casemiro, Modric… Boş kalınca daima izliyorum. Bu mevkiye alışmak istiyorum. En güzel performansımı alanda vermek istiyorum.” dedi.

İsmail Yüksek ayrıyeten, “Teknik takımla tanıştım. Hoş karşılama için teşekkür ederim. Benden istediklerini biliyorum, oyunumla istediklerine en âlâ biçimde karşılık vermek istiyorum. Hayallerimin olduğu yerdeyim şu an. En büyük hayalim burasıydı. Bundan sonraki hayalim burada kalıcı olmak.” diyerek kelamlarını noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir