Fenerbahçe’den bombadırman: Hakkımızı helal etmiyoruz, emellerinizde boğulun

Spor Toto Üstün Lig’in 26. haftasında Alanyaspor’u 3-1 mağlup eden Fenerbahçe, müsabakadaki hakem kararlarıyla ilgili zehir zemberek açıklamalar paylaştı. Maç oynanırken “Görüyoruz ki Fenerbahçe’nin yakasını bırakmayacaksınız, yazıklar olsun” paylaşımı yapan Fenerbahçe’de Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan müsabakanın akabinde “Camiamızın ve taraftarımızın hakkını helal etmiyoruz” halinde bir açıklama yaptı.

İşte Burak Çağlan Kızılhan’ın açıklamaları:

“Tüm yaşananlara karşın bu akşam kusursuz oynayan ve galip gelen ekibimizi canıgönülden tebrik ediyorum. Hiçbir vakit bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza da sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

“KÖTÜ EMELLERİNİZDE BOĞULACAKSINIZ”

“Birkaç gündür oluşturulan gündem, bu maçta yaşananlar, verilen verilmeyen kartlar, ofsaytlar, çizgiler… Bu sisteme yazıklar olsun. Adana Demirspor maçında da misal bir formda haklı bir duruma itiraz eden hocamıza kırmızı kart gösterilmişti. Bu akşam da birebir senaryoyu daima bir arada gördük. Herkes için çok açık, net bir duruma itiraz eden hocamıza tekrar tıpkı halde kırmızı kart gösterildi. Fenerbahçe’yi yıllardır sistem dışında tutmak isteyen yapıya, yapılara sesleniyorum. Makûs emellerinizde boğulacaksınız inşallah.”

“HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ”

Hiçbir vakit bizi yalnız bırakmayan, Türkiye’nin dört bir yanından Grubumuzla bir arada olmak için gelen, deplasmanlarda, stadımızda daima birlikte olduğumuz topluluğumuzun, taraftarlarımızın haklarını helal etmiyoruz. Daha ayrıntılı açıklamaları, ek görüşlerimizi önümüzdeki hafta kamuoyuyla paylaşacağız.”

“ADANA MAÇINDAKİ ÜZERE KIRMIZI KART”

“Hep bir arada izledik. Adana Demirspor maçında yaşanan, birebir aynı senaryoyu bu akşam da gördük. Çok net bir durum. Hocamızın haklı bir itirazı var. Fakat tuhaf bir formda tıpkı Adana maçında olduğu üzere kırmızı kart. Ayrıntılı açıklamaları önümüzdeki hafta yapacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir