Ana Sigorta’dan Yatarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası


Yüksek kalitede hizmet anlayışını ve yenilikçi ürünlerini sigortalılarla buluşturmayı sürdüren Ana Sigorta’nın 16-60 yaş arası bireylere özel Yatarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ürünüyle sigortalılar, SGK ve Ana Sigorta ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında, yüksek standartlı sağlık hizmetlerine fark ücreti ödeme derdi olmadan erişebilecekler. Ana Sigorta Temmuz ayı süresince Yatarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ürününü tercih eden müşterilerine sabit fiyat konusunda da özel bir avantaj sunmaya devam ediyor.

Sektörün öncü sigorta şirketlerinden Ana Sigorta, 16-60 yaş arası bireylere özel fiyat avantajıyla sunduğu Yatarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ürününü temmuz ayında da sabit fiyatlarla sigortalılarla buluşturmaya devam ediyor. 60 ilde ve yaklaşık 600 anlaşmalı özel sağlık kuruluşunda fark ücreti ödemeden tedavi imkânı sunan bu avantajlı ürün, sigortalıların hayatını kolaylaştırma noktasında önemli bir rol oynuyor.

Yatarak TSS ürünü, “Yatarak TSS+1”ile ihtiyaca göre tasarlanmış alternatif bir plan daha sunuyor. Her biri yatarak tedavi masraflarını yüzde 100 karşılayan bu planlardan Yatarak TSS+1, aynı zamanda yılda bir defa ayakta tedavi hizmetine de erişim sağlıyor. Ana Sigorta bu ürünleri ile birlikte, düşük primlerle kaliteli ve yüksek standartlı sağlık hizmetlerine erişim sağlarken, aynı zamanda geniş kapsamlı asistans hizmetleri ve özel hastane-doktor seçme imkânı da sunuyor.

Ücretsiz Check-up ve Geniş Kapsamlı Ek Hizmetler

Ana Sigorta, Yatarak TSS ve Yatarak TSS +1 Ayakta Plan ürünü kapsamında tüm yeni sigortalılara ücretsiz check up paketi hediye ediyor. Ürünün ek hizmetleri arasında yılda 3 defa online diyetisyen, psikolog, doktor görüşmesi, diş check-up paketi gibi geniş kapsamlı hizmetler de bulunuyor.

Ana Sigorta Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Canan Yılmaz, ürünle ilgili görüşlerini aktardı ve “Avantajlı sağlık sigortası ürünümüz, bireylerin sağlık ihtiyaçlarını en yüksek kalitede ve en uygun maliyetle karşılamak için tasarlandı. Müşterilerimize değer katan, geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Yatarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünümüz ile bu hedefimizi bir kez daha gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Ürünümüz, müşterilerimizin geniş bir ağda, düşük primlerle kaliteli ve yüksek standartlarda sağlık hizmetine erişimini sağlıyor” dedi.

Yatarak TSS’nin ailenin tüm bireylerini kapsayan ve belirli kriterler dahilinde yenileme garantisine de sahip bir ürün olduğunun altını çizen Yılmaz ayrıca ekledi: “Ürünümüz sadece sigortalılarımıza değil, aynı zamanda 0-24 yaş arası çocuklarına ve yeni doğan bebeklere de yönelik. ANA Sigorta olarak, sigortalılarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunmayı sürdüreceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir